Jaunais gads ir sagaidīts, visas jaunā gada vēlēšanās izteiktas Laimes akai un noteikti piepildīsies, ja ne rīt, tad jau parīt! Tad nu atkal varam mierīgi atgriezties pie Dizaina sarunām un pabūt kopā, lai smeltos iedvesmu, baudītu kompāniju.Tāpēc jau 24.01.2024. plkst. 18.00 (ieeja no 17.00), mēs rīkojam ceturto dizaina sarunu vakaru, kas notiks mājīgajā apgaismojuma salonā DECOlight, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā.

Šajā pasākumā Jūs varēsiet klausīties un dalīties iedvesmojošos dizaineru pieredzes stāstos, iepazīties ar jauniem draugiem, baudīt dzīvo mūziku un kopā radīt neaizmirstamus mirkļus.

Šī pasākuma viesis ir  Zane Tetere-Šulce. Zane ir savas paaudzes viena no redzamākajām arhitektēm, arhitektu biroja  Open Architecture Design dibinātāja. Sieviete ar izcilu gaumi un sava stila izjūtu.

Lai pieteiktos mūsu trešajam vakara pasākumam, lūdzu, reģistrējieties!

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi! Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu nu jau pavisam rudenīgo vakaru un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu!

Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DECOlight sociālajos tīklos un masu medijos.