Ģimenes uzņēmums, dibināts 1748 ar galveno biroju Mettlahā, Vācijā, uzsvaru liekot uz inovācijām, tradīcijām un modernu stilu. Villeroy&Boch piedāvā produktus vannas istabai un labsajūtai, ēdināšanai un dzīves stilam vairāk nekā 125 valstīs.

The family business, which was founded in 1748 and is headquartered in Mettlach/Germany, stands for innovation, tradition and exceptional style. As a renowned lifestyle brand, Villeroy & Boch offers products from the sectors Bathroom & Wellness and Dining & Lifestyle, and is active in 125 countries.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Labsajūta caur labu gaismu!

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Sadolin piedāvā pilnīgu iekštelpu un ārdarbu krāsošanas risinājumu no sākotnējā virsmas sagatavošanas posma līdz pat izvēlētā toņa pēdējai krāsas kārtai. Uzņēmuma spēcīgā puse ir krāsas toņa pastāvīgums un kvalitāte, un ikviens klients var būt pārliecināts, ka krāsa, kuru viņš izvēlējies, atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Nozares:

 • Apgaismojuma un elektroinstalāciju projektu vadīšana,
 • Automātikas programmēšna un vadība,
 • KNX ēku automatizācijas programmēšana, projektu vadība un sistēmas uzturēšana,
 • Satiksmes kontrolieru programmēšana un vadība
 • Apgaismojuma un elektroinstalācijas materiālu vairumtirdzniecība,
 • Elektrosadaļņu projektēšana, ražošana un montāža, automatizācijas sistēmas un to programmēšana.
 • Biroja un skolas mēbeļu projektu vadība,
 • Interjera dizaina mēbeļu, apgaismojuma un aksesuāru projektu izstrāde un vadība.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Uzņēmuma klienti ir mēbeļu ražotāji – gan lieli uzņēmumi, gan privātuzņēmēji un meistari, kā arī arhitekti un dizaineri, kas vēlas realizēt savu klientu ieceres mūsdienīga interjera iekārtojumam.

ATTĒLS R mērķi

·   augt kopā ar Latvijas mēbeļu ražošanas nozari – gan vietējā, gan eksporta tirgos;

·   nodrošināt augstāko kvalitāti par vislabāko cenu;

·   piedāvāt jaunus risinājumus, kas dotu iespēju mūsu klientiem kļūt vēl konkurētspējīgākiem un vēl efektīvāk
realizēt mūsdienu prasībām atbilstošas ieceres.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Dibināts 2027. gadā. Uzņēmumam stabili attīstoties, 2016. gadā tika atklāts THOMSON Furniture salons Igaunijā, Tallinā, lai efektīvāk izpildītu Igaunijas un Skandināvijas valstu klientu pieprasījumus. Uzņēmumu pārstāv 20 profesionāļi – projektu vadītāji, dizaineri un tehniskā atbalsta speciālisti, kuri, apvienojot pieredzi, radošumu un zināšanas par dizainu un funkcionalitāti, spēj realizēt jebkuras klienta vēlmes.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Mūsu stabilitāti ar gandarījumu nodrošina profesionāļu komanda un mūsu klienti, kas ir labākie mēbeļu ražotāji. Palīdzam rast veiksmīgākos risinājumus interjera un mēbeļu dizaina pasaulē kopš 1998. gada, ik dienu piepildot interjera dizaineru, projektētāju, arhitektu un ikviena, kas vēlas uzlabot savu dzīves telpu, ieceres.

„Stāsts par mēbeļu furnitūru ir stāsts par cilvēkiem, jo, tikai izprotot cilvēciskās vajadzības, varam palīdzēt radīt funkcionālas mēbeles mūsdienīgai dzīves telpai.”

Aigars Lūks, AM furnitūras dibinātājs un vadītājs

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

” Flīzes nav tikai dizains, tā ir arī kvalitāte! “

Mūsu filozofija ir balstīta uz centību, lojalitāti, profesionalitāti un draudzīgu servisu, kā arī klienta gandarījumu par pirkumu. Mēs redzam savus klientus kā partnerus, tādēļ ar katru klientu mēs strādājam individuāli tā, lai veidots savstarpēja uzticība. Jūsu māja ir liela daļa no Jūsu dzīves un mēs to uztveram nopietni un tāpēc kopā ar Jums strādājam pie tāda rezultāta sasniegšanas, lai Jūs pārveidojot savu dzīvojamo telpu to padarītu par vietu ar kuru Jūs varat lepoties.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

“AXOR” produkti tiek izstrādāti kopā ar pasaulē atzītiem dizaineriem: Filipu Starku (Philippe Starck), Antonio Čiterio (Antonio Citterio), Žanu Mari Maso (Jean-Marie Massaud), Bārberu Osgerbiju (Barber Osgerby) un citiem. Visi “AXOR” jaucējkrāni, dušas un piederumi tiek ražoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem. “AXOR” zināšanas iedvesmo arhitektus, interjera dizainerus un kopienu, kas seko līdzi dizaina aktualitātēm. Kopā ar “AXOR” tiek radītas un pilnveidotas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo katra lietotāja unikālo personību. Uz nākotni vērstais “AXOR” zīmols, kas ir daļa no “Hansgrohe” grupas, ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Pēc biedru skaita LTRK ir Latvijā lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 002 individuālus uzņēmumus un 60 nozaru asociācijas. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē.

LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre. Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts kopš 1934.gada!

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Mūsdienu pats plašākais kvalitatīvas produkcijas spektrs dzīvoklim, mājai, ofisam "no vienām rokām" - izdevīgi atšķir WWW.ŽALUZI.LV pakalpojumu tirgū.

Augsta produkta kvalitāte, garantija uz visu saražoto produkciju, Eiropas servisa līmenis, augsta darbinieku kvalifikācija - viss tas Sia "WWW."ŽALUZI.LV " - mājīguma tehnoloģijas, drošuma, funkcionalitātes un dizaina harmonija!

Augsta korporatīva kultūra un darbinieku kompetence ļauj panākt pasūtījumu izpildi precīzi laikā ar produkcijas un servisa kvalitāti, kura ir ierasti augsta Latvijas tirgum.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

VKKF mērķis ir veicināt līdzsvarotu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu valstī saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām. Fonds neveic komercdarbību, un tā mērķis nav gūt peļņu.

Nozaru ekspertu komisijas izvērtē iesniegtos projektus un sniedz VKKF padomei atzinumu par līdzekļu sadalījumu projektu īstenošanai,  kā arī pārrauga piešķirto līdzekļu izmantojumu. VKKF ir astoņas nozaru ekspertu komisijas.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Kultūras ministrija darbojas, pamatojoties uz Kultūras ministrijas nolikumu, Kultūras ministrijas darbības stratēģiju, Ministru kabineta deklarāciju un Valsts kultūrpolitikas pamatnostādnēm.

Kultūras un radošo industriju definīcija: aktivitātes, kas balstās uz individuālo vai kolektīvo radošumu, prasmēm un talantu un kuras, izveidojot un izmantojot intelektuālo īpašumu, spēj celt labklājību un radīt darba vietas. Radošās industrijas rada, attīsta, ražo, izmanto, izrāda, izplata, saglabā produktus, kam piemīt ekonomiska, kultūras un/vai izklaides vērtība.

Kultūras un radošās industrijas ietver šādas nozares: arhitektūra, dizains, kino, izpildītājmāksla, vizuālā māksla, mūzika, izdevējdarbība, televīzija, radio un interaktīvie mediji, reklāma, datorspēles un interaktīvās programmatūras, kultūras mantojums, kultūras izglītība, atpūta, izklaide un citas kultūras darbības.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Plātnes ir ideāls apdares risinājums griestiem un sienām, nodrošinot virkni priekšrocību: akustisko komfortu, labu telpu mikroklimatu, ātru uzstādīšanu, ilgtspēju, plašas dizaina iespējas un konkurētspējīgas izmaksas. CEWOOD Dizaina plātnes apvieno gan akustisko plātņu priekšrocības, gan neierobežotas dizaina iespējas. Vienīgie CEWOOD Dizaina plātņu ierobežojumi ir iztēle un plātnes maksimālais izmērs. Dizaineri veidojuši neskaitāmus risinājumus kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām, izmantojot visas CEWOOD plātņu iespējas.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Inteliģentas, tīklā savienotas, ilgtspējīgas, drošas, elastīgas — mūsu telpas un prasības mainās. Ēku kontrole kļūst sarežģītāka, enerģijas pārvaldība un tīklu veidošana kļūst arvien svarīgāka. Mēs nepārtraukti pētām jaunas elektrotehnikas formas un izstrādājam jaunas iespējas ērtai pārslēgšanai un vadībai. Mūsu partneriem elektrības tirdzniecībā un mūsu klientiem visā pasaulē. Mūsu princips "Progress kā tradīcija" ir vadījis mūs vairāk nekā 100 gadus.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Labākā vieta, kur izvēlēties grīdas segumus:

 • Parkets, vinila grīdas, paklāji, lamināts, flīzes, linolejs un citi grīdas segumi dzīvojamām telpām un sabiedriskiem objektiem.
 • Plašas iespējas Jūsu grīdas seguma izvēlei – vairāk kā 600 dažādu grīdu kolekciju.
 • Varēsiet labi aplūkot un izvēlēties grīdas seguma toni un rakstu lielos, reprezentatīvos materiālu paraugos.
 • Palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko grīdu, to salīdzināt ar citām.
 • Jūsu izvēlētā grīda būs pieejama jau drīz – vairāk kā 400 dažādi materiāli noliktavās Rīgā, un pasūtījumu piegādes iespējamas jebkuram apjomam.
 • Palīdzēsim rūpēties, lai Jūsu grīda kalpotu ilgi un labi – piedāvāsim ieklāšanu, kā arī kopšanas ieteikumus un visu grīdas kopšanai nepieciešamo.
 • Jūs izvēlaties drošu sadarbību - strādājam kopš 1991. gada un gadā piegādājam klientiem 150 000+m2 grīdu.
 • Mēs rūpīgi strādājam pie tā, lai jums sniegtu labāko grīdas izvēles pieredzi.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line

Fokusējoties uz inovāciju, un izstrādājot produktus pašu ražotnēs, mēs radām gudrus risinājumus modernām darba vietām. Aktīvi darbojoties 20 valstīs, mēs ik gadu sniedzam ieguldījumu vairāk nekā pusmiljona darba vietu uzlabošanā visā Eiropā.

drag-handle-corner-line
drag-handle-corner-line