Ziemassvētku sajūta jau ir gaisā!
Aiz loga jau aizvirpuļoja pirmais un jau arī otrais sniegs!

Un atkal mēs aicinām uz pasākumu, kas apvienos interesantas sarunas par dizainu un vīna baudīšanu! Tāpēc jau 13.12.2023. plkst. 18.00 (ieeja no 17.00), mēs rīkojam ceturto dizaina sarunu vakaru, kas notiks mājīgajā apgaismojuma salonā DECOlight, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā. Šajā pasākumā Jūs varēsiet klausīties un dalīties iedvesmojošos dizaineru pieredzes stāstos, iepazīties ar jauniem draugiem, baudīt dzīvo mūziku un kopā radīt neaizmirstamus mirkļus.

Šī pasākuma galvenais varonis - Ēriks Karlsons no “CARLSON” interjera dizaina prakses. Ēriks ir zņēmuma dibinātājs un vadošais interjera dizainers. Vairāk kā desmit gadu darbības laikā Ēriks Karlsons ir izstrādājis interjera dizaina projektus Latvijā, Krievijā, Norvēģijā, Vācijā un citās valstīs. Ērikam ir raksturīgs savs dizains rokraksts un stils - izsmalcināts, nedaudz maskulīns, bet ļoti mājīgs.

Otrs pasākuma viesis tiks izziņots drīzumā! Lai pieteiktos mūsu trešajam vakara pasākumam, lūdzu, reģistrējieties! Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi! Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu nu jau pavisam rudenīgo vakaru un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu!

Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DECOlight sociālajos tīklos un masu medijos.