Dizaina kategorijas:

Grafikas dizains

Sertifikācija:

Grafikas dizains

Linda Gobeta ir grafikas dizainere un ilustratore. Viņas grafikas dizaina un ilustrāciju stils ir raksturojams kā līdzsvars starp rotaļīgo un moderno minimālismu, kas eksperimentē ar krāsu kombinācijām, ģeometrisku formu un līnijām.

Absolvējusi Bedfordšīras Universitāti (Anglija, 2008) Grafikas dizaina nodaļu, kā arī saņēmusi papildus izglītību Dizaina domāšanā uzņēmējiem, Digitālajā mārketingā (Banku Augstskola, 2019-2020), kolāžā (Central Saint Martin, Anglija, 2017), modes ilustrācijā, fotogrāfijā (Barnfield College, Anglija, 2009-2010).

Linda specializējas vizuālo identitāšu, iepakojumu, digitālajā un drukas dizainā. Viņa ir radījusi dizainus un atbalstījusi ne tikai vietējos uzņēmumus, reklāmas aģentūras, bet arī sadarbojusies ar ārzemju klientiem. Linda dalās ar savu pieredzi LIAA mentoringu programmā (2023), kā arī ir pasniegusi Dizaina domāšanu Ogres Tehnikumā, vairākkārtīgi piedalījusies eksāmenu vērtēšanā Latvijas dizaina skolās.

Viņas ilustrācijas ir publicētas gan Latvijā, gan ārzemju presē (piem. Pikolo, Latvija; Living at home, wohnklamotte.de, SOUL SISTER, Luna Mum, Grazia, Cosmogirl, Vācija) un iegādājamas dažādos interneta veikalos (Anglija, Vācija, Brazīlija, Spānija utt.).