Dizaina kategorijas:

Interjera dizains

Vides dizains

Sertifikācija:

Interjera dizains

Arhitektu biroja "Lauder Architects" līdzīpašnieks un vadošais arhitekts, bijis pasniedzējs Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA). Latvijas Arhitektūras Savienības un Latvijas Dizaineru Savienības biedrs. Beidzis Rīgas Tehniskās Universitātes Arhitektūras un Pilsētplānošanas fakultāti.

Arhitektu birojs aktīvi darbojas ar dažādu mērogu interjera un arhitektūras projektiem. Biroja portfolio sastāda gan privātmāju, brīvdienu māju arhitektūras un interjera projekti, gan dažādi publisku telpu, biroju ēku arhitektūras un interjera projekti, kā piemēram, Pavāru māja Līgatnē, Restorāns "3 Pavāri", kopstrādes telpas "Teikums", Workland, biroju interjeri IF insurence, Swetch, Merito u.c., gan tādi nozīmīgi projekti kā Ķemeru dabas centrs, skolas Valgā un Sillamae Igaunijā, Satekles biznesa centrs, biroju ēka Miera ielā 1, kā arī Krasta ielā 66, biroju ēkas pārbūve Pārslas ielā, Āgenskalnā, Salienas birojēka.

Telpai vajadzētu būt vietai, kas ne tikai iedvesmo produktīvam darbam, bet arī sniedz iespēju prātam atpūsties. Tāpēc strādājot gan ar arhitektūras, gan interjera dizainu galvenais mērķis ir sasniegt harmoniju starp vidi, funkcionalitāti un estētiku.

Birojs ir vairākkārt ieguvis apbalvojumus dažādos konkursos.