Dizaina kategorijas:

Interjera dizains

Sertifikācija:
No items found.

Savos projektos cenšos apsteigt esošos dizaina trendus un ielikt katrā dizainā “odziņu”.

Mākslas Akadēmijā iegūtais maģistra grāds Vīdes mākslā un lielā darba pieredze ļauj man veidot ne tikai estētiski baudāmus projektus, bet arī tehniski un  funkcionāli ērtus tieši konkrētajam pasūtītājām. Protu gaumīgi un skaisti izpildīt arī drosmīgo klientu vēlmes, kas savas telpas interjerā ir gatavi pārkāpt sabiedrības pieņemto mērenību, jo drosmīgāks ir mans klients, jo iespaidīgāks un neatkārtojamāks rezultāts.

Komunikācijā piemīt sievietes vieglums, bet darba izpildē – vīrieša stingrība. Izstrādāju projektus no idejas līdz realizācijai. Liela pieredze gan dzīvojamo telpu, gan arī komerciālo telpu dizainā, piemēram, Lido, Douglas, Blender, Mangali agency ofiss, Rosme lingerie.

Tāpat man ir vairāku gadu pieredze mēbeļu projektēšanā, kas dod man iespēju savam klientam piedāvāt pārdomātu, funkcionālu un individuāli pielāgotu mēbeļu dizainu.  

Mēs nevaram izmainīt visu pasauli, taču varam savu telpu izveidot par savu skaisto pasauli, un es Jums palīdzēšu to vizualizēt, pārdomāt un realizēt.