Dizaina kategorijas:

Interjera dizains

Vides dizains

Rūpnieciskais dizains

Sertifikācija:

Interjera dizains

Vides dizains

Rūpnieciskais dizains

Anita Grase ir interjera, iekārtu, aksesuāru un mēbeļu dizainere ar bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijas rūpnieciskajā dizainā, maģistra grādu mākslā (dizainā) un Latvijas Universitātes Vadības un ekonomikas fakultātes mūžizglītības programmas diplomu Dizaina menedžmentā.

Zīmola Mākonis| cocktails&design līdzdibinātāja, Dizaina studijas Mākonis vadošā dizainere. Mākonis dzimis no vīzijas par ikdienas dzīves stilu, kas ir laikmetīgās mākslas, dizaina un mūsdienu domāšanas sintēze. Mākonis harmonizē sapņus un realitāti, funkcionālo un iracionālo. Mākonī rada objektus un procesus, kas ir mazliet traki, taču nekaitē drošībai, stabilitātei un elegancei.

Stils ir poētisks, drosmīgs, rotaļīgs un izaicinošs. Tas balstīts pārliecībā, ka visi ir pelnījuši iedvesmojošu un nozīmīgu dizainu.

Liela uzmanība tiek veltīta dizaina izglītībai, programmu izstrādei vidējās profesionālās skolās,  Dizaina domāšanas programmām skolās un Latvijas Universitātes mūžizglītībai pieaugušajiem. Interesē pētniecība un žurnālistika, pildot redaktora pienākumus žurnālā Latvijas Architektūra. Ir Latvijas Būvniecības gada balvas žūrijas eksperte, un vada eksāmenu komisijas vairākās skolās un augstskolā.

Regulāri pilnveidojas Starptautiskās mēbeļu un interjeru mesēs, apmeklē seminārus un  konferences Latvijā un ārzemēs.

Balvas: Gada balva 2013 un 2014 "Labākā un populārākā numura viesredaktore"(žurnāls Latvijas Architektūra). LDS balva dizainā 2016 "Interjera dizains. Sabiedriskas telpas". Gada balva SIEVIETE ARHITEKTŪRĀ BUVNIECĪBĀ DIZAINA "Gada sieviete dizaina veicinātāja 2016" uc.