Andra Irbīte

Dizaina kategorijas:

Interjera dizains

Vides dizains

Dizaina izglītība

Sertifikācija:
No items found.

Andra Irbīte, dizainere, dizaina eksperte un pētniece.

Izglītība: Latvijas universitāte, doktora studiju programma "Izglītības vadība", Latvijas Mākslas akadēmija, Mg Art. Turpina papildināt zināšanas  dizaina un saistītajās nozarēs gan izmantojot tālākizglītības iespējas, gan pētot aktuālos procesus pasaulē, gan apmeklējot izstādes, organizējot un piedaloties semināros un konferencēs.

No 2008.gada strādā savā uzņēmumā A.E.K. design.  

Specializācija: sabiedrisko un privāto telpu interjeru un apgaismojuma projektu izstrāde, vides dizains, mēbeļu  projektēšana, projektu realizācijas organizēšana un uzraudzība; muzeju un izstāžu ekspozīciju dizains.

Darbs gan ar korporatīvajiem, gan privātajiem klientiem tiek balstīts 4 pamatvērtībās: klients, konteksts, komunikācija un kultūra.

Dizains mūsdienās ir sasaistes elements starp nozarēm, vidi, cilvēkiem, idejām un sistēmām, risinājumu funkcionalitāte un sasaistes kvalitāte ir projekta veiksmes atslēga.

No 2009. gada pasniedzēja LU PPMF profesionālajā bakalaura programmā “Interjera dizains”.Grāmatas “Interjers” un zinātnisko publikāciju autore, žurnāla  “The International Journal of Art & Design Education” recenzente.  Piedalījusies profesijas standartu  "Interjera dizainers" un "Vides dizainera asistents" izstrādē, izglītības kvalitātes vērtēšanas eksperte.