ILGTSPĒJĪBA, DIZAINS UN SKAISTUMS – šī gada Interjera dienas devīze.

IFI (The International Federation of Interior Architects/Designers represents professional interior architects and interior designers) jau 35. gadu izsludina Pasaules Interjera dienu ar konkrētu tēmu, lai dalībnieki paplašinātu izpratni par ilgtspējību, dizainu un skaistumu, dalītos radošumā un kopīgi nosvinētu svētkus. Mūsu zelta fonds – radošums.
https://ifiworld.org/programs-events-ifi-world-interiors-day/
2023. gada 25. maijā notiks Latvijas Dizaineru savienības Pasaules Interjera dienas pasākums.

Maršruts: Rīga – Jelgava – Apgulde – Jelgava – Rīga (ar autobusu)

Dienas norišu paredzētais sadalījums:
08:00  –  Izbraukšana no Rīgas (t/c Riga Plaza stāvvieta Gan bei galā)
09:00  –  LVM ēkās apmeklējums kopā ar projekta autori Iju Rudzīti. Rīta kafijas baudīšana. “Latvijas Būvniecības Gada balva 2021” koka ēku nominācijā – 1. vieta LVM Zemgales reģiona klientu centrs, Rīgas iela 54A, Jelgava. Pasūtītājs – LVM. Projekts – 5.iela, arhitekte – Ija Rudzīte. Būvnieks – Selva Būve. Būvuzraudzība Būves Birojs.
10:30  –  Matraču un mīksto mēbeļu ražotnes apmeklējums Apguldē, Dobeles novadā  “Pils matrači”, tā kodols un sirds ir kabat-atsperu bloks. Izzināsim materiālu atšķirīgās īpašības un slāņu savstarpējās kombinācijas, kas dod iespēju piemeklēt tieši sev viskomfortablāko gulēšanas un pamošanās sajūtu.
12:00 / 12:30 – Pusdienas krodziņā (10 eiro no cilvēka)
13:30  –  Koka mēbeļu ražotnes apmeklējums Jelgavā. Uzņēmums 20gadnieks – “Nakts Mēbeles”: NO TIEM, KURI MĀCĀS, PAR TIEM, KURI IEDVESMO CITUS.
15:00  –  Dizaina studijas apmeklējums
16:00  –  LDS kolēģu Ilonas un Ilmāra Drīliņu veikums.  SIA „Sudraba taka” dizaineru jaunākais veikums – objektu apskate, pieredzes apmaiņa ar kolēģiem jelgavniekiem – reklāmas un interjera dizaina projektu radītājiem un vadītājiem Ilonu un Ilmāru Drīliņiem.
17:30  –  Brauciens mājup.

Paldies sakām: uzņēmuma “Nakts Mēbeles”  vadītājam un īpašniekam Jurim Griķim, kā arī visai uzņēmuma “Nakts Mēbeles” komandai!

www.naktsmebeles.lv

www.pilsmatraci.lv

www.heavens.lv