Dizains, Sarunas&Vīns, vol. 6 ir par diviem spēcīgiem Latvijas dizaineriem, kas savu vārdu pierādījuši pasaulē un turpina attīstīties spēcīgiem soļiem.

Miks Petersons - dizainers, kuram vienmēr ir bijis svarīgi "KĀPĒC"! Kāpēc stāstīt šo stāstu, kāpēc šadu stāstu, kāpēc to stāstīt tā. Visa pamatā ir koncepcija un atstrādāta ideja. Tā radās Mika veidotā Time sērija, tā tapis katrs Mika dizainētais priekšmets.

Miks Pētersons. Dizainers. Starptautisku balvu ieguvējs. Zīmolu Nordi  un @Bored radītājs. Latvijas Dizaineru savienības biedrs.

Miks kā autors sev aktuālos stāstus un vēstījumus pārvērš funkcionālos priekšmetos, kas tālāk pārtop zīmola Nordi mēbeļu kolekcijās. Labprāt eksperimentē ar dažādiem materiāliem, lai iegūtu praktisku pieredzi to izmantošanā.

Vairāk nekā 50 valstu konkurencē prestižā Vācijas Dizaina balvā 2024 atzinību guvusi Latvijā radīta dizainera Mika Pētersona fitnesa siena “Akurat Wall”, kas ieguva 3. vietu kategorijā “Izcils produkta dizains”.

www.nordi.com

Aldis Circenis. Arhitekts, dizainers. Starptautisku balvu ieguvējs. Zīmola COPPA un Rīgas krēslu fabrika, kas šobrīd pārtapis jaunā zīmolā - Articul - RKF, radītājs. Latvijas Dizaineru savienības biedrs.

ARTICUL tika dibināts 1993. gadā (toreiz Coppa, kam vēlāk pievienojās Rīgas Krēslu fabrika) ar fokusu uz augstas kvalitātes, labi izstrādātu, ergonomisku biroja krēslu ražošanu. Gadu gaitā esam ievērojami paplašinājuši savu produktu klāstu, ražošanas metodes un zināšanas, kā arī īstenojuši plašu interjera projektu klāstu visa veida publiskajām un privātajām telpām.

Alda Circeņa izstrādātā taburete Bloom ir ieguvusi prestižo Red Dot Award 2012 un kļuvis par red dot award: product design 2012.

www.articul.lv

Dizaina sarunas notiek sadarbībā ar mūsu fantastisko partneri - gaismas salonu DECOlight.lv  un tā vadītāju Sandri Linkumu!