Nu jau tepat, tepat ir jau novembris. Aiz loga jau iazvirpuļoja pirmais sniegs, vakari ir jau pavisam tumši un auksti. Lai padarītu tos siltākus, mēs aicinām Jūs pievienoties mums pasākumā, kas apvienos interesantas sarunas par dizainu un vīna baudīšanu!

Tāpēc jau 15.11.2023. plkst. 18.00 (ieeja no 17.00), mēs rīkojam trešo dizaina sarunu vakaru, kas notiks mājīgajā apgaismojuma salonā DecoLight, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā.

Šajā pasākumā Jūs varēsiet klausīties un dalīties iedvesmojošos dizaineru pieredzes stāstos, iepazīties ar jauniem draugiem, baudīt dzīvo mūziku un kopā radīt neaizmirstamus mirkļus.

Šī pasākuma galvenie varoņi: Raimonds Šiferis, interjera dizainers, viens no Dizaina kvartāls īpašniekiem, LDS biedrs. Raimonds savā radošajā darbā uzskata, ka dizainā pirmā vieta ir funkcionalitātei. Un visa centrā ir cilvēks. Raimonds nav no cilvēkiem, kas dalās ar saviem sasniegumiem sociālajos tīklos, taču viņa rokas ir pilnas ar darbu tā vai tā, tāpēc, ka tiek novērtēts viņa talants ieraudzīt unikālo katrā cilvēkā, katrā būvē un izcelt šo īpašo. Publiski zināmākie un vairākkārt presē atzīmētie darbi ir "Latvijas pasts" nodaļa, Elizabetes ielā, CO-WORKING “MAGNĒTS”. Raimonds sadarbības partneri ir bijis arī  Valsts Ieņēmumu dienests, Printify, Latvijas Valsts meži, Omniva, NBS un neskaitāmi daudzi citi.

Rodions Zeņēvičs, produktu dizainers, «Knop Knop» konstruktora autors, absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina nodaļu, LDS biedrs, Latvijas Mākslas Akadēmijas pasniedzējs. Rodiona vēlme eksperimentēt ar formu un materiāliem aizsākusies jau bērnībā, kad viņš aizrāvās ar «Lego» konstruktoriem. Tas pamudinājis dizaineru radīt pašam savu produktu, kuru novērtētu paši mazākie dizaina entuziasti. 2022. gadā Rodions izmantoja iespēju, lai dotos īpaša programmā uz Koreju, kur vairākus mēnešus bija iespēja attīstīt un prezentēt savu projektu starptautiski. Bet ar ko viss sākās? Ar radošu ideju un bērnības sapņa realizēšanu!

Lai pieteiktos mūsu otrajam vakara pasākumam, lūdzu, reģistrējieties! Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi.

Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu nu jau pavisam rudenīgo vakaru  un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu! Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DeccoLight sociālajos tīklos un masu medijos.