Jau pavisam klāt ir tie tumšie rudens vakari. Lai padarītu tos gaišākus, mēs aicinām Jūs pievienoties mums pasākumā, kas apvienos interesantas sarunas par dizainu un vīna baudīšanu.


Tāpēc jau 25.10.2023. plkst. 18.00 (ieeja no 17.00), mēs rīkojam otro dizaina sarunu vakaru, kas notiks mājīgajā apgaismojuma salonā DECOlight, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā.


Šajā pasākumā Jūs varēsiet klausīties un dalīties iedvesmojošos dizaineru pieredzes stāstos, iepazīties ar jauniem draugiem, baudīt dzīvo mūziku un kopā radīt neaizmirstamus mirkļus.


Šī pasākuma viesi ir - Rita un Kārlis Lauderi
Rita un Kārlis Lauderi ir arhitektu biroja "Lauder Architects" īpašnieki un vadošie arhitekti, bijuši pasniedzēji arī Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) un biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA", Latvijas Arhitektūras Savienības biedri, kā arī LDS biedri.
Arhitekti Kārlis un Rita Lauderi uzskata, ka dzīves telpai vajadzētu būt vietai, kas ne tikai iedvesmo produktīvam darbam, bet arī sniedz iespēju prātam atpūsties. Tāpēc viņi savā arhitektūrā un interjera dizainā cenšas sasniegt harmoniju starp vidi, funkcionalitāti un estētiku. Birojs ir vairākkārt ieguvis apbalvojumus LDS dizaina balvas konkursā.


Šo pasākumu arī šoreiz vadīs Barbara Freiberga, dizainere ar bagātu pieredzi, kā arī šobrīd Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājas vietniece.


Lai pieteiktos mūsu otrajam vakara pasākumam, lūdzu, reģistrējieties - https://ej.uz/DSV2anketa !


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi.
Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu nu jau pavisam rudenīgo vakaru un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu!


Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DECOlight sociālajos tīklos un masu medijos.