Tuvojas tumšie rudens vakari. Lai padarītu tos gaišākus, mēs aicinām Jūs pievienoties mums pasākumā, kas apvienos interesantas sarunas par dizainu un vīna baudīšanu.


Tāpēc jau 20.09.2023. plkst. 18.00 (ieeja no 17.00), mēs rīkojam pirmo dizaina sarunu vakaru, kas notiks mājīgajā apgaismojuma salonā DecoLight, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā.


Šajā pasākumā Jūs varēsiet iepazīties ar Latvijas Dizaineru savienību, klausīties un dalīties iedvesmojošos dizaineru pieredzes stāstos, iepazīties ar jauniem draugiem, baudīt dzīvo mūziku un kopā radīt neaizmirstamus mirkļus.
Šo pasākumu vadīs Barbara Freiberga, dizainere ar bagātu pieredzi, kā arī šobrīd Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājas vietniece.


Pasākuma galvenie varoņi:
Kristiana Kazarjana, LDS priekšsēdētāja,  Jekaterina Lavr, LAVR INTERIOR DESIGN STUDIJAS dibinātāja un  Natālija Haružika, Design to Impress studio īpašniece.
Lai pieteiktos mūsu pirmajam vakara pasākumam, lūdzu, reģistrējieties https://ej.uz/DizainsSarunasVins !


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neaizmirstiet savu dalību pieteikt laicīgi.


Gaidīsim Jūs pasākumā, lai kopā baudītu rudens vakaru un uzsāktu interesantu diskusiju par dizainu!
Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un DeccoLight sociālajos tīklos un masu medijos.