Klāt ir pavasaris un krāsošanas laiks! Tāpēc jo būtiskāk ir zināt vairāk par to krāsu, kuru izvēlies sev iekšdarbiem vai ārdarbiem! Vai tā ir veselīga Tev? Vai tā nekaitē apkārtnei, mūsu bērniem un arī dzīvajai dabai!

AkzoNobel uzdevums ir mainīt krāsošanas ieradumus, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai ar inovatīviem produktiem un risinājumiem samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi. Sadolin krāsas satur ļoti zemu gaistošo organisko savienojumu (GOS) līmeni, kas samazina patērētāju veselības apdraudējumu, jo īpaši tiem, kuriem ir alerģija, astma vai jutīgums pret ķīmiskām vielām.

Ilgtspējīgi risinājumi krāsu jomā nozīmē to, ka tonis un krāsotās virsmas apdare kalpos ilgi. Tāpēc Sadolin krāsu sastāvā izmantotas unikālas tehnoloģijas, kas nodrošina krāsotās virsmas ilgnoturīgumu. Tas nozīmē, ka būs retāk jāpārkrāso sienas - tādā veidā saudzējot arī vidi.

AkzoNobel sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību aicina uz Dizaina Brokastīm, lai pastāstītu un padiskutētu par aktualitātēm krāsu jomā:

Jaunumi Sadolin Bindo produktu sortimentā

Sadolin Ambiance premium iekšdarbu krāsas

Pinotex terases eļļas – toņu paraugi,

Toņu izvēles rīki

Jauku plaukstošo pavasari un uz drīzu tikšanos!

Piesakies pasākumam šeit: https://ej.uz/DizainaBrokastis-SadolinPinotex

Tiekamies: Latvijas Dizainaru savienības telpās

16.05.2024. plkst. 10.30

Katlakalna iela 6D (Decco Centrs),

Ienākšana cau Prodex durvju salonu un uz 2.stāvu!

Lūdzam ņemt vērā, ka reģistrējoties semināram, Jūs piekrītat savu datu apstrādei pasākuma organizēšanas nolūkos un esat informēti un piekrītat, ka semināra gaita tiks ierakstīta, kā arī atspoguļota Latvijas Dizaineru savienības un AKZO Nobel (Sadolin, Pinotex) sociālajos tīklos un medijos.